המלצות משתמשים

אם אתם משתמשים בתוכנה מספיק זמן, ואתם מרוצים ממנה, נודה לכם אם תוכלו לשלוח לנו המלצה שנוכל לפרסמה באתר. ההמלצה יכולה להיות בעילום שם או בשם מלא, קצרה או ארוכה, איך שנוח לכם...

ואם אתם מחפשים תוכנה, או מתלבטים האם לנסות את התוכנה, אתם מוזמנים לעיין באוסף מובחר של המלצות משתמשים:


1. התוכנה, איכותית מאד, ידידותית למשתמש, ומוליכה את המשתמש בצורה מאד רציונאלית וברורה לצרכים של התאמת בנקים ותזרים מזומנים. אני מאד נהנה ממנה והמלצתי למספר חברים בעלי תפקידים בתחום הכספים להשתמש בה באופן שוטף.

2. לגבי השירות והתמיכה שלכם: "יוצא מן הכלל" (זמינות ומהירות תגובה). כל הכבוד.

רמי ברק
אזימוט פיננסים
אחרי חיפושים רבים ברשת, שמחתי למצוא תוכנה לניהול הוצאות שמאפשרת תיעוד, מעקב ופילוחים שונים של ההוצאות וההכנסות בצורה פשוטה, מהירה ונוחה ועוד בעברית.
הצגת התפריטים ותפעול התוכנה ידידותי ופשוט ולאחר מספר דקות שימוש נראה כי השתמשתי בה מאז ומעולם, האפשרות לפלח את ההוצאות וההכנסות לפי קטגוריות של תאריך, סוג ההוצאה אמצעי תשלום ועוד, בצורה גרפית וטבלאית מאפשרת לקבל תמונת מצב מלאה בכול זמן נתון ועוזרת לי מאוד לתכנן תקציב מאוזן ,לזהות את ההוצאת העתידיות ולהבין על מה וכמה כסף הוצאתי בחודשים האחרונים .
התוכנה מתעדכנת ומשתדרגת באופן שוטף, ממשק המשתמש נגיש ונוח, ניתן להסיר ולהוסיף קטגוריות בקלות ובמהירות, ממליץ בחום גם לניהול הוצאות הבית וגם לניהול הוצאות העסק

אפי אברמוביץ
בהתחלה חיפשתי תוכנה שתענה על הצרכים של הלקוחות שאותם אני מלווה.
הצרכים הם מאזן לחודשים אחרונים, תקציב ובקרה שבועית. עם התוכנה של ControlTheCash אני מסוגל ללמד איך לעשות זאת.

עוד דבר שימושי ובעל יתרון, הוא הגמישות שיש בסעיפים. מצאתי הרבה סעיפים שנוספו והוספתי באופן ידני בסעיפי ההוצאות. כך שהתוכנה מעולה בקטע הזה. בהכנסת ההוצאות, הממשק נח ,פשוט ומקצועי.

ראיתי את כלי הניהול של הבנקים, אין מה להשוות... אם אני משתמש בה אז ...

לכלכלה נכונה – ברוך אבירם, יועץ לכלכלת משפחה והגדלת הכנסה.
www.NoMinus.co.il
תוכנת האינטרנט ControlTheCash היא פתרון אידיאלי לניהול תזרים הכנסות והוצאות משפחתי. התוכנה מומלצת מאוד לניהול ביתי וכן מתאימה מאוד גם לעצמאים ועסקים קטנים.
ככלכלן מזה 18 שנה אני יכול להעיד שהצלחה של הפעילות העיסקית כרוכה בניהול תזרים מזומנים נכון.
בתוכנה יש את כל האופציות הנדרשות לניהול ובקרה של הוצאות משפחתיות ומעקב אחר תזרים המזומנים כפי שמופיע בחשבון הבנק. בעזרתה תוכלו לדעת ולתכנן מראש מהלכים כלכליים ולעמוד במסגרות אשראי.
התוכנה קלה ופשוטה לתפעול וממשק האינטרנט שלה נח למשתמש

איציק בנג'יו - כלכלן.
רציתי לכתוב מספר מילים על איכות התוכנה והשימוש שאני עושה בה אך החלטתי לפתוח במספר מילים על מחבר התוכנה מר תומר צרפתי. למותר לציין שתומר ביצע עבודה מקצועית,אני מניח שכל מי שמשתמש בתוכנה יודע זאת אולם לא ציפיתי שמי שמפתח תוכנה חינמית יהיה קשוב לצורכי המשתמש, יגיב בזמן סביר לשאלות ואף יבצע שינויים שיפורים והרחבות וזאת שלא על מנת לקבל פרס/תקבול אלא מתוך רצון כנה להשביח את התוכנה (שהיא כידוע "חינמית") ולספק את רצון המשתמשים. כל הכבוד.

באשר אלי, חיפשתי תוכנה לניהול ומעקב הוצאות למשק הבית כאשר הרגשתי שכסף "בורח" לי מהידיים ולא אחת שאלתי את עצמי "לאן הלך הכסף?" ולא יכולתי לתת תשובה,יש לציין שבבעלותי (ושל אשתי) יותר מאשר חשבון בנק אחד וכן יותר מאשר כרטיס אשראי אחד וחלק מההוצאות שלנו הן במזומן וכן בתשלומים דחויים ולא תמיד בן הזוג האחד מודע להוצאות שבן הזוג השני הוציא ולמועדי התשלום שלהם. קודם השימוש בתוכנה , מעקב תשלומים היה מבחינתי כמעט בלתי אפשרי וחייב איחוד דוחות של חברות האשראי וחשבונות הבנק
בעת שבחרתי להשתמש בתוכנה זו זיהיתי מיידית מספר יתרונות בתחום של אבטחת הנתונים (הנתונים נמצאים במחשב המקומי שלי ולא ברשת) פשטות השימוש ועוד (יש לציין כי לא שקלתי רכישת תוכנה) אולם ככל שהשתמשתי בה יותר ראיתי את היתרונות הנוספים שבתוכנה שעוזרים לי לבצע פעולות/החלטת בחיי היום,יום כגון: דחיית תשלומים, הקצאת תקציב ליעדים, שליטה על המזומנים, החלטה מאיזה חשבון לשלם , בקרה על תשלומים סמויים כגון: עמלות בנקים, דמי ניהול , ביצוע העברות בנקאיות בגין אוברדראפט צפוי,השוואה מול דוחות הבנקים וחברות האשראי ועוד

לשאלה "האם התוכנה עזרה לי לחסוך כסף?" התשובה שלי פשוטה ,התוכנה עזרה לי לשלוט יותר על ההוצאות מבחינת מועדי תשלום, דחיית/ביטול רכישות/הוצאות והגברת המודעות לתזרים ההוצאות/מזומנים. מכאן נובע החיסכון.

ולסיכום, התוכנה מומלצת בחום

נחום
תקופה ארוכה חיפשתי תוכנה ידידותית שתאפשר לי לעקוב ללא מאמץ רב אחר ההוצאות וההכנסות שלי ואחר תזרים המזומנים הן בבית והן בעסק.

מאחר ואני בעצמי פיתחתי לא מעט אפליקאציות, יש לי ציפיות לגבי איך תוכנה צריכה להרגיש ולפעול ואיך צריך להיות ממשק משתמש הבנוי כהלכה.

אחרי שניסיתי תוכנות שונות שחלקן היו מסובכות מדי וחלק פשטניות מדי או לא עושות את מה שאני זקוק לו או סתם יקרות מדי, מצאתי במקרה את התוכנה של תומר שדי מהר גיליתי שהיא עושה כמעט כל מה שאני זקוק לו בצורה נוחה, ידידותית ואמינה. אני כיום מנהל בתוכנה 5 חשבונות הן של העסק (יש לי מכון העוסק במחקר בפסיכולוגיה, חינוך וחברה www.hizun.co.il) והן של המשפחה. ואני מסוגל לעקוב אחר ההוצאות בכל חשבון ובכל כרטיס אשראי ואני מרגיש שיש לי עוד הרבה מה לגלות בתוכנה.

אחד המבחנים החשובים של תוכנה מסוג זה היא כמות הזמן שצריך להתעסק איתה ולעדכן אותה. לשמחתי, אחרי ההקמה הראשונית שדרשה לא מעט זמן, אני משקיע היום מעט מאוד זמן במעקב ובעדכונים ובתמורה יש לי תחזית טובה של מצבי הכספי לטווח של שנה ויותר.

אף שהתוכנה היא חינמית, כל שאלה או בקשה שהפניתי לתומר נענתה במהירות וביעילות

חיפשנו במשך תקופה ארוכה תוכנה אשר תעזור לנו לשלוט על ההוצאות, למעשה אפילו התנסינו בכמה מהם. אחת מהם ניסינו להתשתמש בה בתשלום, וכל הזמן גילינו שמשהו חסר לנו. control the cash מהתחלה הצליחה לדבר לכל צרכינו ואפילו להרגיל אותנו לעקוב ביותר דיוק על דברים שלא ידענו. התוכנה למעשה מכילה יותר ממה שאנחנו צריכים ואנחנו נהנים לגלות כל פעם דבר חדש
דוגמאות:
גרפים מדוייקים
שליטה במוזמן ובחשבון הבנק
הזנה פשוטה של נתונים.
הדברים שלנו היו חשובים

לגבי התמיכה, כאשר היינו צריכים עזרה לא עבר יום וקיבלנו אי מייל חזרה , דבר שאני לא יכול להגיד לגביי תוכנה ששילמנו עליה.

לסיכום אנחנו באמת ממליצים על control the cash קשה להאמין שתוכנה כזאתי היא חינמית ואנחנו מרגישים מחויבות שהמעט שאנחנו יכולים לעשות זה להמליץ לאחרים.

לישי ואייל גן אל
שלום

שמי אייל ואני עוסק בתחום ההוצאה לאור
לפני כחצי שנה התקנתי את התוכנה לניהול כספים והיא ממש עזרה ועוזרת לי.
לפני התקנת התוכנה לא שמתי לבי מאין נכנס הכסף ולאן הוא הולך, וזה גרם לי בילבול בניהול הכספים.
כל חודש הייתי צריך לשבת עם דף ועט ולעשות חשבון על כל ההוצאות וההכנסות, דבר שגזל הרבה מזמני.
והיום ב"ה, עם התוכנה הנפלאה הזאת שמתחדשת ומשתפרת כל פעם, יש לי יותר שימת לב בקלות על כל ההכנסות וההוצאות, ויש לי הרבה זמן לדברים אחרים וע"י התוכנה אני יכול להתאים את עצמי למצב.

תודה רבה!
הנני יועץ כלכלי ומומחה לאקסל/VBA ואני בונה תוכנות כלכליות על פי הצורך- אשר נותנות לי כלים להתנהלות כלכלית

חיפשתי תוכנה אשר תפיק לי תזרים מזומנים אמיתי כאשר הבנק לעולם לא משקף.
את התמונה האמיתית בכל זמן נתון על מנת להיערך לתשלומי ספקים ועוד ועוד.
אקדים ואומר, כי לבנות תזרים מזומנים (נטו) באקסל, זה ממש לא נוח
ניסיתי את התוכנה ControlTheCashוהפלא ולפלא- זה בדיוק מה שחיפשתי- בול!!!
מסתבר שהתוכנה הזו היא הרבה מעבר לכך, לדוגמא :
אני יכול לדעת כמה סחורה אני קונה בחודש נתון ומתי אני מוכר אותה
כך, אני בודק כל ספק בכל חודש כמה סחורה קניתי ממנו והסכום ששולם עבורו

ואם אתם רוצים לדעת מה ניתן לעשות עם הנתונים האלה, אז הנה דוגמא אחת מיני רבות :
יש לי את הכוח לפנות אליו ולהוריד במחיר הסחורה תוך הצגת נתוני כספים וכמות סחורה שאני קונה ממנו ועוד,

אני יכול לבנות תחזיות להמשך הדרך, לשנות דברים ולבנות חזון הנה, גיליתי לכם סודות קטנים בניהול ולכן אעצור פה ואומר :

אין לי אלא להודות למי שבנה תוכנה כזו מוצלחת אשר יודעת לתת חתכים שאני באמת זקוק להם.

יוסי מ.- מומחה לניהול וחילוץ לעסקים קטנים וסגירת חובות godbill.now@gmail.com
לאחר חיפושים רבים ברשת, ואפילו קניה של כמה תוכנות לניהול הכסף הביתי. שמחתי סוף כל סוף לגלות תוכנה שנותנת בדיוק את כל מה שצריך לניהול הבית מבחינה כלכלית. העבודה המתישה של הקלדת הנתונים כימעט לא קיים בזכות קליטת הנתונים הכל כך גמישה הן מכרטיסי אשראי והן מדפי הבנק.
כל מה שנישאר הוא להזין קניות מזומן. לקבוע יעדי הוצאות ושליטה על הכסף שוב בידי .

הדבר היותר חשוב הוא המענה של תומר. (מה שלא קיבלתי גם בתוכנות שרכשתי בתשלום.) כל בקשה , כל שאלה נענית.

לא נישאר לי רק להודות ולהמשיך להינות.

שוקי יעקובי
התוכנה הזאת מעולה מעולה מעולה!!
ניסיתי כל מיני אקסלים ואתרים אחרים וממה שמצאתי זאת התוכנה שנותנת הכי הרבה אפשרויות, סוגי דו"חות, חיתוכים ומעקבים.
לדעתי אפילו חלק מהאפשרויות פה אין בשום מקום אחר, גם לא באתרי הבנקים. למשל הגדרת תשלום כמתפרס על מס' חודשים (כמו חשבון חשמל) ובכך מקבלים תמונה אמיתית של ההוצאות החודשיות.

אני וזוגתי משתמשים בה באופן שוטף לניהול הוצאות משק בית ומפיקים ממנה המון!
בנוסף, התוכנה מתעדכנת בתדירות גבוהה, כל הזמן נוספות אפשרויות חדשות, גם לפי בקשות הקהל :-), ובכך לא נשארת שום פינה פתוחה, היא פשוט נוחה.

ממליץ בחום,
שי כהן.
לאחר שימוש של מספר חודשים אני יכול לסכם במילה אחת – מעולה!
רציתי להרחיב ולהסביר את מסקנתי אבל ראיתי את חוות הדעת הרבות שנכתבו וכדי לא לחזור על מה שאומרים אחרים אני מקצר.
תוכנה שימושית ביותר, מענה לבעיות ושאלות שלא רגילים לו בשוק הישראלי, יישום שינויים "מהרגע להרגע" וכל זאת ללא תמורה כספית.
שאפו!

צבי גורן
שלום תומר!!

אנו ממליצים בחום על התוכנה,
גם קודם עשינו רישום למעקב המשפחה,וחשבתי שכבר אנחנו בשליטה,
לאחר שגיליתי את התוכנה, הקטגוריות ורישום ההוצאות החוזרות,
הפתיעו אותנו קצת מחדש.. התוכנה נוחה להפעלה, נוח מאוד באמצעות "עץ הקטגוריות" להתאים את התוכנה בצורה יותר אישית למשפחתנו.
כל הכבוד!! כבר המלצנו בע"פ לחברים ועכשיו אנו שמחים להמליץ כאן.

עירית
לתומר צרפתי,

תודה רבה על התוכנה.

אנחנו משתמשים בה באופן יום-יומי למעקב אחרי ההוצאות וההכנסות השוטפות, ומאז שהתחלנו להשתמש בה, אנחנו מרגישים שאנחנו מצליחים לשלוט בכספנו, ויודעים כיצד לתכנן את ההוצאות העתידיות.

התוכנה נוחה לשימוש, וכל מה שצריך זה כמה דקות של השקעה כל יום. התוצאות מדהימות !!
מומלץ בחום, לכל מי שרוצה לדעת לאן נעלם הכסף שלו בסוף כל חודש.

בברכה, דוד.
לתומר שלום

מאז שהתחלתי להשתמש בתוכנה, המאזן החודשי שלי הרבה יותר מסודר, אני מצליח לתכנן יותר טוב את ההוצאות וההכנסות, את מנהל סניף הבנק הפסקתי לשמוע ואפי' חיסכון קטן הצלחתי לפתוח.
חזק ואמץ שמשמים ימלאו את כל משאלותיך לטובה

בברכה חיים
מזה כ 4 שנים אני מחפש תוכנה לניהול חשבונות של ועד בית עם חתכים שונים, לאחר שמצאתי את התוכנה לניהול כספים אני מאוד מרוצה ממנה, קלה לתפעול, חיננית וברורה לכל דורש. אני ממליץ בחום על התוכנה.
וכמובן למר תומר עלה והצלח.

משה
אני בת 73. מעולם לא עסקתי במשפחה בענייני כספים. כל מה שנוגע למספרים רחוק ממני כרחוק מזרח ממערב. בעלי תמיד הזהיר אותי שברגע שאני נוקבת באיזה שהוא מספר שאעצור. אני שייכת לעולם מדעי הרוח, האמנות והחינוך. למרות היותי בעלת תואר שני אני פשוט אומללה כשאני מתקרבת למספרים. אני מתארת לעצמי שלו הייתי היום תלמידה הייתי מוגדרת כדיסלקטית למספרים.
לדאבוני בעלי הפך לסיעודי ואינו מסוגל עוד להמשיך לעסוק בתחום שהייתי משוחררת ממנו כל חיי. כשהרגשתי שאני מאבדת שליטה חיפשתי באינטרנט כלי שיעזור לי לדעת איפה אנחנו חיים. מצאתי את קונטרול דה קש והתחלתי להזין את הנתונים. נעשה לי "רע על הנשמה" כשראיתי שההוצאות עולות בהרבה על ההכנסות. אני מודה שהשימוש בתוכנה קשה לי לא רק בשל מגבלותי האישיות אלא גם בשל הקושי בגילי ללמוד תוכנה חדשה. למרות הכל אני מתיידדת איתה מיום ליום. הזדהיתי מאוד עם מי שחתום בשם נחום כמשקף גם את המצב הפיננסי של משפחתי. לדאבוני התובנות שלו הן עדיין לא נחלתי. המושיע הוא תומר, שבצר לי אני פונה אליו ונענית בדרך המקצועית והעדינה ביותר. אני מאמינה שלבסוף אדע להפיק את המירב מהכלי שלו. בינתיים שלחתי למכותבי הרבים המלצה על התוכנה כי אני משוכנעת בחיוניותה.

לא נותר לי אלה להודות לתומר מכל לב. יירבו כמותו!!
יעל
בס"ד

שלום וברכה,

אני עובד על התוכנה בשתי משתמשים, אחד פרטי ואחד של העסק, רציתי לציין שאני מאד נהנה מהתוכנה ומכל האופציות שכלולות בה, כלי ממש טוב לניהול גם של העסק וגם של הבית.
מומלץ בחום.

לידור
תומר שלום,

כבר מספר שנים אני משתמש בתוכנת control the cash
והרגשתי צורך להגיד לך, תודה רבה על תוכנה מעולה זו.
התוכנה ידידותית למשתמש מאפשרת מעקב אמיתי על תנועת הכסף בבית או בעסק ובנוסף לכל היא בחינם.

אז תודה שוב וכל הכבוד!

בברכה רועי בן חמו.
אנו משתמשים בתוכנה זה החודש השלישי ונהנים מאוד.
חיפשתי הרבה זמן משהו שיעזור לנו לעקוב אחרי החשבון, בזכות התוכנה אני מרגיש הרבה יותר טוב ובטוח בזמן העיסוק בניהול הכספים.
התוכנה נוחה מאוד, עושה לי סדר ונותנת תחושה שהכל תחת שליטה, תחושה מרגיעה מאוד.

חזי
שלום רב

שמי יובל,רציתי להודות לך על תוכנה מופלאה וחינמית זו.
נדיר לראות אנשים שבונים דבר מועיל ומיוחד ומעניקים אותו חינם לאנשים אחרים.

כבעל עסק לשעבר,עבדתי עם תוכנות כבדות וקשות
התוכנה הביתית שלכם קלה ידידותית לעבודה ובהחלט עוזרת לניהול משק הבית.

כל הכבוד ובהצלחה.
תומר שלום רב.

גילינו את התוכנה לפני כחודשיים לאחר חיפושים מייגעים אחר תוכנה נוחה, ו"אנושית" שהיא גם קלה לתפעול.
התוכנה אכן ענתה על הציפיות, היא קלה לשימוש ברמה יומיומית, מובנת, קלה להתאמה לצורכי המשתמש. אנו מפיצים את שמה לכל הסביבה ובנתיים בהצלחה רבה.
אני מבקש להביע את הערכתי על המחשבה הרבה שהשקעתם בכתיבת תוכנה זו.
עבדתי עם הרבה תוכנות לכן אני מצדיע על התוצאה הסופית שאני רואה כעת. הפשטות בתיפעול יחד עם מתן פתרונות לכלל הבעיות שעשויות להתעורר מאפשרות לכל אחד לעבוד בקלות עם התוכנה.

תודה לצוות המקצועי שעבד על התוכנה
שאפו שאפו שאפו

ברכות לתוכנה המעולה.
חפשתי חודשים, בעצם שנים,תוכנה מעין זו. נהלתי הכל באקסל. עכשיו אני יושב ולמוד את התוכנה. ישבתי בערך כשעה ואני חייב להגיד שאני חושב שהשתלטתי על כל ההבטים שלה ו שהיא מעולה, אינטואיטיבית ונוחה לתפעול.
הרעיון של הארנק מעולה!!!

תודה תודה תודה
בעז הרדוף
לתומר צרפתי

תודה רבה על התוכנה!
אני רואת חשבון במקצועי, ולצורך ניהול הכספים האישי שלי מצאתי את התוכנה הזו מעולה , חינמית, ועושה את מה שצריך.
תודה על ההשקעה והמקצועיות.
תומר שלום,

התוכנה שלכם עשתה את משפחתי ואותי למסודרים יותר , מאורגנים יותר, מודעים לתקציב ולעצמנו יותר
בהחלט גרמת למשפחה אחת לצאת ממעגל המינוסים !
כל הזכויות שמורות

תוכנה לניהול משק הבית | תוכנה לניהול תקציב המשפחה | תוכנה לניהול תזרים מזומנים | Control The Cash | תוכנה לניהול כלכלת המשפחה
תוכנה לניהול כספים | תוכנה לניהול הוצאות והכנסות הבית | תוכנה לניהול העסק | חינמית חינם בחינם | כלי לניהול
תוכנה לניהול משק בית | ניהול| משפחה | להורדה | הורדה